Bratki na wycieczce w bibliotece dziecięcej - Przedszkole nr 5 w Sokółce
Strona głowna  /  Galeria  /  Bratki na wycieczce w bibliotece dziecięcej
Bratki na wycieczce w bibliotece dziecięcej
data dodania: 2014-10-22

Zajecia Razem tworzymy świat w ramach tematyki tygodnia " Dzieła sztuki wokół nas" dzieci odbyły zajecia biblioteczne .Podczas wizyty przedszkolaki poznały zasady korzystania z biblioteki; obejrzały dzieła sztuki malarstwa i rzeźby oraz obejrzały prezentację multimedialną oraz albumy z dziełami sztuki.Na zakończenie dzieci zaprezentowały krótki recital piosenek jesiennych oraz umieściły swoje prace w galerii prac biblioteki dzieciecej.Panie bibliotekarki poczęstowały dzieci slodkościami i wręczyły każdemu zakładkę .Nasza grupa wypożyczyła także ksiazki do czytania: Czerwony Kapturek oraz Pinokio.Popowrocie do przedszkola wykonaliśmy Dzieło sztuki- obrazek do składania.Bardzo mile i ciekawie spedziliśmy czas.Dzieci na pewno wrócą tu aby wypożyczać ksiazki regularnie.