Strona głowna  /  Galeria  /  Szkolenie dla nuczycieli edukacji wczesnoszkolnej
Szkolenie dla nuczycieli edukacji wczesnoszkolnej
data dodania: 2014-10-28

Dziś w naszym pzredszkolu gościliśmy nauczycieli z powiatu sokólskiego z przedszkoli i szkół.Każdy mogł przyjrzeć się pracy z dziećmi w grupie 5 latkow. Pani Joanna Kozłaowska przygotowała zajęcie zwiazane z przygotowaniem zwierzat do zimy, nastepnie Pani dyrektor Lucyna Szymańska zaprezentowała prezentację na temat Diagnozy w przedszkolu.Nasi goście podczas warsztatów plastycznych, przygotowanych pzrez Małgorzatę Dębko oraz Agnieszkę Olechno, własnoręcznie wykonali jesienne jeżyki oraz poiki .Każdy z uczestników zatańczył ze swoją poiką oraz mogł sprawdzić się w zabawie cyrkowej z talerzami.Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie  oraz zaproszenie na kolejne spotkanie.Nauczyciele wpisali się oczywiście do naszej Księgi pamiatkowej.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7