Strona głowna  /  Galeria  /  Czerwony Kapturek dla rodziców w wykonaniu Bratków
Czerwony Kapturek dla rodziców w wykonaniu Bratków
data dodania: 2015-01-16

16 stycznia 2015 roku został zakończony projekt edukacyjny "Czerwony Kapturek".W tym dniu Rodzice mogli obejrzeć i wysłuchać insecenizacji w nowej wersji w wykonaniu dzieci z grupy Bratków.Już w grudniu dzieci wypożyczyły bajkę w bibliotece i czytały różne wersje.Na podstawie tych doświadczeń dzieci wykonały ilustarcje do przedstawienia. Występ dla rodziców był podziekowaniem za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie czapek.Dzieci i panie serdecznie dziekują za liczne przybycie i wsparcie w tej nowej roli.Po przedstawieniu dzieci obdarowały rodziców naklejkami uśmiechniętymi buźkami.Dziekujemy za miłe spotkanie.

Strona: 1 2 3