Strona głowna  /  Galeria  /  Mały Przyrodnik
Mały Przyrodnik
data dodania: 2015-03-30

27 marca 2015 r. grupa „Stokrotek”  z Przedszkola nr w Sokółce po raz kolejny stały się Poszukiwaczami Przygód. Tym razem pełniliśmy rolę Małych Przyrodników.  Naszą przygodę rozpoczęliśmy ułożeniem historyjki obrazkowej „O żółtym tulipanie”, która bardzo wyraźnie  zilustrowała dzieciom budowę kwiatu oraz to co jest niezbędne do wzrostu roślin. Następnie wybraliśmy się do ogrodu przedszkolnego  w celu uporządkowania go, poszukiwania zwiastunów wiosny oraz zabaw w otoczeniu przyrody. Wspólne działania na rzecz przyrody dostarczyły dzieciom ogromnej radości i satysfakcji.

Gdy wróciliśmy do przedszkola - dzieci chętnie wykonały pracę plastyczną pt „Hiacynt” wykorzystując przecięte na połowę kółeczka różnej wielkości. Następnie hiacynty ozdobiły naszą tablicę prac.