Strona głowna  /  Galeria  /  Teatrzyk " Gajowy z Dąbrowy i wilczurek Hontaplurek
Teatrzyk " Gajowy z Dąbrowy i wilczurek Hontaplurek
data dodania: 2010-05-13

13 maja 2010 r. gościliśmy artystów agencji artystycznej  MarŻa z teatrzykiem " Gajowy z Dąbrowy i wilczurek Hontaplurek".
Podczas przedstawienia dzieci i nauczyciele mogli brać aktywny udział. Entuzjastycznie tańczyły, śpiewały, wskazywały na właściwe i niewłaściwe zachowania człowieka w lesie.  Miło nas zaskoczyła nietypowa forma teatrzyku, ale jakże pobudzająca dzieci do logicznego myślenia.
Taka teatralna forma aktywizacji dziecka wprost nieprawdopodobnie pozytywnie wpływa na kształtowanie emocjonalnego stosunku do określonych stanów środowiska (pozytywne i negatywne jego oblicze), wpajanie dzieciom i ich rodzicom, że przyroda – las jest dla wszystkich, każdy żywy organizm ma takie samo prawo w tym środowisku.