Strona głowna  /  Galeria  /  UEFA Grassroots w Korycinie
UEFA Grassroots w Korycinie
data dodania: 2010-05-19

19 maja 2010 r. uczestniczyliśmy w Dniu Futbolu Amatorskiego w Korycinie. Zaproszenie otrzymaliśmy od naszego trenera, który ma z nami zajęcia fitess z gimnstyką korekcyjną. Dla przedszkolaków : Stokrotek i Bratków ogromnym przeżyciem była taka impreza. Dzieci uczestniczyły także w testach sprawnościowych oraz brały udział w zabawach integracyjnych . Po sportowych zmaganiach udały się na obiad do pięknej stołówki w Zespole Szkół. Po obiedzie spotkanie ze Strażą Graniczną  , Policją i Strażakami.  Każdy mógł pomalować twarz ulubionym wzorkiem. Następnie skorzystaliśmy z gościnności Przedszkola w Korycinie.Nasze przedszkolaki bardzo chętnie bawiły się z innymi dziećmi na wspaniałym placu zabaw. Kiedy wracaliśmy do przedszkola dzieci były tak zmęczone ,że niektóre z nich zasnęły. Ale już w przedszkolu odżyły od nowa. Pamiątkowe koszulki , które otrzymały przedszkolaki będą przypominały im o tak cennej inicjatywie.
Panu Pawłowi bardzo serdecznie dziekujemy za zaproszenie i tak wspaniałą imprezę !!!

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10