Strona głowna  /  Galeria  /  Wręczenie nagród i otwarcie wystawy w naszym przedszkolu
Wręczenie nagród i otwarcie wystawy w naszym przedszkolu
data dodania: 2015-06-03

VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uśmiech otwiera wszystkie serca” temat „Szczęśliwe chwile”.

„Aby być szczęśliwym,

trzeba pragnąć, działać i pracować-

taki jest porządek przyrody,

której życie polega na działaniu”

Paul Holbach

3 czerwca 2015 roku w Przedszkolu nr 5 w Sokółce odbyło się uroczyste  podsumowanie i otwarcie wystawy pokonkursowej VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uśmiech otwiera wszystkie serca” temat „Szczęśliwe chwile” Tradycyjnie zorganizowany we współpracy Przedszkola nr 5  i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Główne cele konkursu to rozwijanie twórczej aktywności plastycznej dzieci, szerzenie idei integracji, ale również promocja naszego miasta w kraju. Miło nam, że społeczność sokólska włącza się do pomocy przy realizacji tak cennego przedsięwzięcia. Patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Miasta Sokółka Pani Ewa Kulikowska, Starosta Powiatu Sokólskiego Pan  Piotr Rećko , Wydawnictwo „Bliżej Przedszkola” w Krakowie, którzy równocześnie zostali sponsorami konkursu. Wsparli nas również  Magda i Wojciech Długozima , PSS Jaskółka oraz Środowiskowy Dom Pomocy w Sokółce.

Dzisiejszą uroczystość uatrakcyjnił występ grupy „Bratków” z Przedszkola nr 5 , a włączenie zaproszonych gości, laureatów konkursu i ich opiekunów do wspólnej zabawy było miłą niespodzianką dla wszystkich. W dobrych nastrojach laureaci odebrali swoje nagrody z rąk organizatorów konkursu i Pana Burmistrza Adama Kowalczuka, który zaszczycił nas swoja obecnością.

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu oraz ich opiekunom artystycznym życząc równocześnie dalszych sukcesów w rozwijaniu twórczej aktywności dzieci.

Wystawę pokonkursową można obejrzeć w Przedszkolu nr 5 w Sokółce w godzinach od 8-16 oraz w Internecie na facebooku Konkurs Plastyczny „Uśmiech otwiera wszystkie serca”.

Organizatorzy:

Lucyna Jolanta Szymańska