Strona głowna  /  Galeria  /  Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego
data dodania: 2010-06-24

Dziś 24czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Były brawa, łzy i uśmiechy." Kochani Rodzice"- mowiła Pani Dyrektor- dziekujemy Wam z całego serca za miłość, dobrośi zaufanie.za to, że zawsze możemy liczyć na Was.Dziekujemy za wiarę- w nasze możliwości,marzenia i przyszłość.
Uroczystość rozpoczęły Zielone Żabki z Koła Teatralnego - przedstawieniem pt" Kolorowe kredki".Następnie Bratki zatańczyły i zaśpiewaly piosenkę " Na raz, na dwa". Potem wszyscy mogli poznać wszystkich pracownikow przedszkola.Pani dyrektor zwracając się
do Nich z symboliczną różą mówiła:"Z głębi serca dziekuję Wam za wszystkie dni , ktore wspólnie przeżyliśmy. Jestem wdzięczna za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech i dobrą radę. W ciągu tego roku można było zawsze na Was polegać  i zawsze byliście moim wsparciem.Dziękuję!!!
Podczas uroczystości nagrody i dyplomy otrzymywały dzieci  biorące udział w konkursach i promujących nasze przedszkole na terenie województwa i całego kraju.
Rodzice bardzo aktywni społecznie, działajacy na rzecz naszego przedszkola także otrzymali podziekowania i symboliczną różę.

Strona: 1 2 3 4 5