Strona głowna  /  Galeria  /  Zajęcia pokazowe Metodą Helen Doron w grupie Bratków
Zajęcia pokazowe Metodą Helen Doron w grupie Bratków
data dodania: 2010-09-22

Helen Doron Early English jest prostą, naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka. Metoda ta sprawia, że dziecko przyswaja język obcy tak łatwo jak własny.

Od urodzenia dzieci słyszą brzmienie i melodię języka ojczystego, stopniowo poznając znaczenie poszczególnych słów. Dzieci, które uczą się angielskiego metodą Helen Doron, mają kontakt z angielskim 14 razy w tygodniu i jedno spotkanie w tygodniu pod kierunkiem wyszkolonego nauczyciela, dzieci otrzymują specjalnie opracowane płyty CD, zapewniające im tak ważny, codzienny kontakt z tym językiem. Osłuchiwanie się z nim, połączone z systemem pochwał za każdą próbę powiedzenia czegoś, czy wykazanie zrozumienia wydanego polecenia, powoduje, że dzieci opanowują język do dziesięciu razy szybciej niż na innych kursach. Dziecko czuje satysfakcję z dokonywanych postępów.

21 września 2010 dzieci z grupy Bartków brały czynny udział w zajeciach pokazowych dla rodziców.

Strona: 1 2 3