Strona głowna  /  Galeria  /  Iluzjonista w przedszkolu
Iluzjonista w przedszkolu
data dodania: 2010-10-12

Występ iluzjonisty został ufundowany z dobrowolnych składek na Radę Rodziców.

Czarodziej powitał dzieci obiecując im magiczną podróż. Przypomniał też o zasadach dobrego wychowania i zaczął swój występ.Pierwszy z chusteczką- przedszkolaki bacznie obserwowały i żywiołowo reagowały.Pierwszym ochotnikiem był Kuba z Bratków.Magiczna sól sprawiła ,że rozerwane sznurki znowu były całe.Zuzia brała udział w zabawie z magiczną różdżką , która zmieniała barwę kółek..Wszystkie przedszkolaki czarodziejskim zaklęciem zaczarowały książkę, która z pustej stała się pełna obrazków, a kiedy dzieci "zanuciły kolory" to stała się kolorową książką. Następnie przedszkolaki wysłuchały bajki o kanarku i trzech kotach. Pani Agnieszka też brała udział w czarach z piłeczkami. Ale było śmiechu!!!To prawdziwa czarodziejka.Wszystkie chętne dzieci mogły nauczyć się czarów.Szymon ze Stokrotek i Ernest z Bratków wspólnie czarowali karteczkami.Chociaż były zaczarowane chłopcy świetnie się bawili.
Przedszkolaki pomachały rączkami czarodziejowi na pożegnanie.