Strona głowna  /  Galeria  /  Urodziny Kubusia Puchatka
Urodziny Kubusia Puchatka
data dodania: 2011-10-14

Urodziny Kubusia Puchatka obchodzimy już VII raz w ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Pani dyrektor powitała zebranych rodzicow i wszystkie przedszkolaki.Zaprosiła gości i dzieci do wspólnych zabaw i konkursów  przygotowanych przez nauczycielkę Annę Minkiewicz.
Pani Ania rozpoczęła uroczystość od zagadek słownych dotyczących przyjaciół Kubusia Puchatka. Następnie dzieci mówiły kto to jest przyjaciel. Chętne dzieci rysowały na tabliczkach kredą - szczęśliwe minki. Kolejną zabawą ruchową były Zabawy Przyjaciół: Ogon Kłapouchego, Marchewki Królika, Pszczółki. Wszyscy rodzice i przedszkolaki bawili się prz piosence " Gdy szczęśliwy jesteś", klaszcząc, tupiąc i śpiewając.
Potem przyszedł czas na aktywne wyrażenie siebie : każda grupa z papierowych talerzyków  miała stworzyć postać zwierzątka- przyjaciela.
Po prezentacji wszystkich dzieł wykonanych przez dzieci goście i dzieci udali się do sal na degustację tortów .
Wszystkim , którzy brali udział w dzisiejszej uroczystości - przygotowana impreza bardzo się podobała.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10