Strona głowna  /  Galeria  /  Przedstawienie Stokrotek dla wszystkich przedszkolaków
Przedstawienie Stokrotek dla wszystkich przedszkolaków
data dodania: 2011-11-19

17 listopada 2011roku ( czwartek) dzieci z grupy Stokrotek zaprosiły wszystkie przedszkolaki do swojej sali na przedstwienie pt." O gościach co nie przyszli na ucztę".Grupy Maczków i Bratków obserwowały przeżycia krasnala Hałabały,który zaprosił swoich przyjaciół na placek borówczany.Niestety,żaden zaproszony ptak: bocian, skowronek,kukułka, jaskółka ani wilga złocista - nie przybyli.Przedszkolaki znały przyczynę.Pomimo pięknej gry na flecie krasnalowi nie udało się ściągnąć swoich przyjaciół .Dlaczego? Pani Jesień spacerująca po lesie szeptała ptakom coś na ucho, a one odlatywały daleko do ciepłych krajów.Na zakończenie Pani jesień poprosiła,żeby krasnal się nie smucił,bo ona dotrzyma mu towarzystwa.Uradowany Krasnal Hałabała zaprosił Ją na placek borówczany.
Młodzi aktorzy otrzymali brawa od Maczków i Bratków.

Strona: 1 2 3 4