Strona głowna  /  Galeria  /  Konkurs dla dzieci i rodziców
Konkurs dla dzieci i rodziców
data dodania: 2012-03-24

Zadaniem konkursowym dla dzieci i rodziców było stworzenie postaci, stworka lub innego cuda z odpadów: kapsli, butekek, rolek po papierze i tp.
Wszystkim dzieciom i rodzic\om bardzo, bardzo dziekujemy za udział w konkursie.Pomysłowość i wyobraźnia podczas tworzenia stworków z odpadów przerosła nasze oczekiwania. nagrody ufundowała firma Servire -Adam Kozłowski.Serdecznie gratulujemy zwyciężcom: Maciejowi Dowgiert, Mateuszowi Czarnowiczowi i Monice Malickiej.

Wyróżniono też prace przedszkolaków: Kowalewskiej Patrycji, Gabrysi Hapoń, Jakuba Boguszewskiego, Kacpra Puszko, Tomka Chłusa, Zuzi Kułak, Leona Jatkowskiego, Mai Nowosady, Wiktorii Matuk, Błażeja Król, Gabrysi Danilewicz, Natalki Puszko.

Rodzicom serdecznie dziekujemy za zaangażowanie . Jesteśmy dumni z tak twórczych przedszkolaków i rodziców