Podsumowanie programów - Przedszkole nr 5 w Sokółce
Strona głowna  /  Galeria  /  Podsumowanie programów
Podsumowanie programów
data dodania: 2012-06-22

Dnia 22 czerwca 2012 roku odbyło się- w grupie Bratków- uroczyste zakończenie realizacji programów " Co wart jeść?" oraz " Przyjaciele Zippiego".Zaproszeni Rodzice mieli okazję przyjrzeć się jak przedszkolaki pod kierunkiem Pani Joanny Kozłowskiej samodzielnie przygotowują pyszny koktajl truskawkowy oraz deser z galaretką, owocami i bitą śmietaną.Następnie dzieci pod kierunkiem Anny Minkiewicz zaprezentowały swoje umiejętności rozwiazywania problemow i radzenia sobie  w trudnych sytuacjach podczas zabaw dramowych. Na zakończenie wykonały korony Przyjaciów Zippiego i częstowały się pysznym poczęstunkiem wraz z przybyłymi rodzicami. Nauczycielki stwierdziły, że bardzo cieszą się , że realizowały te dwa wartosciowe programy dzięki ,którym dzieci nabyły cenne wiadomości i umiejętności.

Strona: 1 2 3 4