Strona głowna  /  Galeria  /  Mikołajki razem z uczniami Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce
Mikołajki razem z uczniami Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce
data dodania: 2009-12-07

Uczniowie Zespołu  Szkół Integracyjnych w Sokółce wraz z nauczycielką Katarzyną Różak zorganizowali Przedszkolakom z naszego przedszkola Mikołajkową Niespodziankę. Wspólne zabawy z  Mikołajem, wróżką i klaunem to tylko część niespodzianek.Uczniowie przygotowali też ciekawe zajęcia plastyczne: dzieci ozdabiały choinkę bombki, mikołaja i bałwanki.Uczyły się wspólnie zimowych piosenek bgranych na gitarze. Nie zabrakło też mikołajkowego upominku w postaci słodkości.Radość i uśmiech na twarzach dzieci świadczy o udanej imprezie.
Składamy serdeczne podziekowania Pani Katarzynie za tak atrakcyjny i sympatyczny  Mikołajkowy Dzień!!!

Strona: 1 2 3