Strona głowna  /  Galeria  /  Konkurs fotograficzny Nasi ulubieńcy
Konkurs fotograficzny Nasi ulubieńcy
data dodania: 2014-03-17

KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY

19 marca 2014 roku  komisja składająca się z nauczycielek naszego przedszkola  oraz dyrektora wyłoniła zwycięzców konkursu fotograficznego „Nasi ulubieńcy”. Do szczęśliwego grona laureatów należą:

·        I   miejsce: Adaś Sawoń i jego tata Jarosław - za zdjęcie zatytułowane „Adaś i Maks”

·        II  miejsce: Wiktoria Greś i jej mama Agnieszka za zdjęcie „Zimowe zabawy”

·        ex aequo III miejsce:

-         Karol Kułak i jego tata Krzysztof za zdjęcie „Karol i jego żółw Angelo”

-         Roksana Biegańska i jej mama Anetta za zdjęcie „Orion i ja”.

Komisja przyznała także wyróżnienia w konkursie :

·        Julia Szamreto i jej mama Dorota – za zdjęcie „Uwielbiam koty, nieważne jakie”

·        Julia Troć i jej mama Katarzyna – za zdjęcie „Kotek Mruczek”

·        Emilka Buraczyk i jej mama Elżbieta – za zdjęcie „Pusia i Emisia”

·        Klaudia Ostasiewicz i jej mama Barbara – za zdjęcie „Moje zwierzaki”

·        Jaś Giełażyn i jego rodzice: Beata i Tomasz – za zdjęcie „Dżak”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i za wykonanie pięknych zdjęć. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach. Już wkrótce ogłosimy konkurs na ozdobę wielkanocną.

Wręczenie dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom konkursu nastąpi 1 kwietnia 2014r. o godz. 9.30 na holu w naszym przedszkolu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim rodziców dzieci, które wzięły udział w konkursie, na tę uroczystość.