Strona głowna  /  Galeria  /  Stokrotki w aptece
Stokrotki w aptece
data dodania: 2014-04-15

Dzieci z grupy II  „Stokrotki” wybrały się na wycieczkę do apteki Melissa. Celem wycieczki było m.in. zapoznanie z pracą farmaceuty, pomieszczeniami apteki, produktami, które można kupić w aptece.

Dzieci z  grupy „Stokrotki” i Panie z Przedszkola nr 5 w Sokółce składają serdeczne podziękowania Pani Agnieszce i wszystkim pracownikom apteki (szczególnie Pani Ewie) za miłe przyjęcie w aptece, poświęcony czas i wprowadzenie dzieci w tajniki ważnej

i odpowiedzialnej pracy farmaceuty oraz za kolorowani i prześliczne, pomarańczowe zajączkiJ.

Wycieczka była również okazją do utrwalania zwrotów grzecznościowych, właściwego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej, poznawania i utrwalania znaków drogowych oraz przestrzegania zasad ruchu drogowego.